Bebek Hayatı

Hakkımızda

bebekhayati.com internet sitesi olarak 2021 yılının başından itibaren siz değerli ebeveyn ve ebeveyn adaylarına bilgi hizmeti sunmaya başladık. Yazar kadromuz ile siz değerli ziyaretçilerimizin merak ettiği tüm soruları, kaleme aldığımız konular ile cevaplamak hedefindeyiz. Hamilelik Dönemi, Anne ve Bebek Sağlığı, Kadın Sağlığı, Çocuk Gelişimi ve Psikolojisi kategorilerinde içerik sunmaktayız . Yayınladığımız içeriklerin tamamı özgün yazılardır.

bebekhayati.com internet sitemizde herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Platformumuz içerisinde yer alan reklamlar 3. parti içerikleridir. Web sitemizin büyümesi halinde, bu yöndeki kararımızı da değiştirebileceğimizi siz değerli ziyaretçilerimizin bilgisine sunmak isteriz. İnternet sitemiz adına ziyaretçilerimize ürün satmak isteyen kişi veya kuruluşlara itibar etmeyiniz.

bebekhayati.com internet sitemizde siz değerli ziyaretçilerimize sunduğumuz makaleler sadece bilgi amaçlıdır. Bu içeriklerde yazılı olan bilgiler bir doktora veya uzmana danışılmadan uygulanmamalıdır. Bu konuda platformumuzda yer alan Yasal Uyarı yazısını okumanızı rica ediyoruz.

bebekhayati.com internet sitesinde yer alan içerikler ziyaretçi yorumlarına kapalıdır. Ziyaretçi yorumlarına başka bir ziyaretçi tarafından verilebilecek yanıltıcı bilgiler veya ürün satışı gibi unsurların önüne geçmek için yorum uygulaması kapatılmıştır. Tarafımıza ileteceğiniz soru ve sorunlar için iletisim@bebekhayati.com adresinden mail göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz

Exit mobile version